Wywiad z Anią Grabowską w ramach projektu „Sprawni w pracy”

annagrabowska_tasmanbysod

Jak się nazywasz, ile masz lat i skąd jesteś?

Nazywam się Anna Grabowska mam lat 36 i mieszkam w Józefosławie

Jakie masz marzenia?

Mam ich bardzo dużo i marzę o wielu rzeczach. Jestem już dorosła, pełnoletnia i w pełni odpowiedzialna.  Na pewno chciałabym się usamodzielnić i ułożyć sobie życie.

Gdzie pracujesz?

W firmie, która zajmuje się  znajdywaniem pracy dla osób niepełnosprawnych.

Czym się zajmujesz?

Zajmuję się wyszukiwaniem informacji w internecie. Lubię pracować w tej firmie, ludzie są bardzo sympatyczni, mili, uprzejmi i mają szacunek do wszystkich. Miło jest porozmawiać, jest wesoło, wzajemnie sobie pomagamy, bo to lubimy.

Co lubisz robić w wolnym czasie?

Lubię zajmować się małymi dziećmi i spędzać z nimi wolny czas, bo bardzo kocham dzieci oraz podróżować z rodziną. Kocham oglądać seriale, a także czytać gazetki o serialach. Lubię też serwować w sieci. Przyjemność sprawia mi też robienie porządków u siebie w pokoju, prasuję swoje rzeczy i wszystko porządnie układam. Czytam też książki i słucham muzyki i jeżdżę konno.

Jaka jest Twoja wymarzona praca?

Na pewno porządki biurowo – papierkowe, praca przy komputerze, odbieranie i przełączanie telefonów, uczestnictwo w spotkaniach i naradach, lubię zabierać głos 

Co Twoim zdaniem jest w pracy najważniejsze?

Najważniejsza jest punktualność. W pracy trzeba słuchać poleceń Przełożonego, żeby wiedzieć, co ma się robić i wtedy działać. W pracy można rozmawiać ze współpracownikami i trzeba dbać o swój wygląd i higienę oraz  dbać o porządek w pracy.  

Dziękujemy Ani za odpowiedzi i życzymy jej dalszej owocnej pracy!

Skip to content