Skorzystałeś z naszej pomocy w poszukiwaniu pracy, wysłałeś CV, a teraz zastanawiasz się czy Twoje dane są bezpieczne? Niepotrzebnie!

Pracownicy agencji pracy SOD – Paweł Janiszewski poprzez projekt Tasman by SOD, przechowują CV w naszych bazach danych w celu znalezienia odpowiedniej oferty pracy, dopasowanej do doświadczenia i umiejętności, które zawarliście w Waszej aplikacji. Co jakiś czas kontaktują się z Wami aby uaktualnić te dane, zweryfikować czy nadal poszukujecie zatrudnienia bądź zaoferować Wam pracę, odpowiednią do Waszych predyspozycji. Przykładowo, od czasu wysłania do nas CV do czasu kiedy się z Wami kontaktujemy, mogliście zdobyć dodatkowe wykształcenie, kursy, szkolenia, które warto dodać do Waszych aplikacji. Mógł się zmienić również adres Waszego zamieszkania. Telefony nie służą niczemu innemu jak lepszemu dopasowaniu kandydata do potencjalnej przyszłej pracy. 
Dane te nie są wykorzystywane do żadnych innych celów, nie są przetwarzane ani udostępniane osobom bądź jednostkom postronnym, niezwiązanym z procesem rekrutacji.
Działania wykonywane przez naszych pracowników to standardowy i bezpieczny sposób korzystania z danych, które są nam udostępniane przez osoby szukające pracy.

Dlatego nie macie się czego obawiać, ponieważ wszystkie działania jakie prowadzimy są po to aby znaleźć Wam jak najlepszą pracę, zgodną z Waszymi wymaganiami i doświadczeniem.
Jeżeli nadal macie wątpliwosci, śmiało napiszcie do nas!
Chętnie odpowiemy na każde nurtujące Was pytanie

Skip to content