„Po pracy czas na pasję” [Katarzyna Kozioł]

„Nie samą pracą człowiek żyje” – tym hasłem kierujemy się w tasmanowej Agencji Zatrudnienia. Wśród naszych pracowników są niesamowite osoby, które łączą pracę u nas ze swoimi pasjami. Każdy z nas potrzebuje chwili relaksu i wyciszenia. Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność pokazać Wam Kamila Kowalczyka, naszego pracownika działu rekrutacji, który swój wolny czas poświęca kulturystyce. 

kamilkowalczyk_tasmanbysod

Dzisiaj przedstawiamy Wam Katarzynę Kozioł (pracuje w dziale marketingu i promocji), którą na pewno kojarzycie z naszych stron oraz grafik! Jak nie trudno się domyślić, jej pasją jest modeling.

katarzynakoziol_tasmanbysod

Kasia porusza się na wózku od 2014 roku, ale jej pasja rozpoczęła się dużo wcześniej. Już jako nastolatka brała udział w sesjach fotograficznych, pokazach oraz wyborach Miss! W 2013 roku zdobyła tytuł Miss Polski Opolszczyzny nastolatek, oraz dostała się do ścisłej 25 w Miss Polski nastolatek.

katarzynakozioł5_tasmanbysod
Zdjęcie z wyborów Miss Polski opolszczyzny nastolatek 2013
katarzynakozioł6_tasmanbysod
Zdjęcie z wyborów Miss Polski opolszczyzny nastolatek 2013

Rok później, jej życie zmieniło się o 180 stopni, ale nie pozwoliła aby to pokrzyżowało jej plany. W 2015 roku, podjęła się wyzwania wrócenia do swojej pasji – wystartowała w Miss Polski na wózku. I wygrała!

katarzynakozioł7_tasmanbysod
Katarzyna Kozioł podczas gali Miss Polski na wózku 2015
Katarzyna Kozioł podczas gali Miss Polski na wózku 2015 – k o r o n a c j a

I działa do dziś

katarzynakozioł9_tasmanbysod
Zdjęcia dla Fundacja Jedyna Taka autorstwa Dariusza Gajko
katarzynakozioł10_tasmanbysod
Zdjęcie z sesji autorstwa Katarzyny Smykały
Skip to content