FORMULARZ APLIKACYJNY

Jak to działa?

Jeśli aplikujesz na konkretną ofertę, pamiętaj, żeby w temacie wiadomości wpisać tytuł oferty, np. “Specjalista ds. rekrutacji”. 
W Twoim CV powinna znaleźć się treść aktualnych klauzul (ich treść znajdziesz na dole strony, przed przyciskiem “Wyślij”, lub tutaj). W treści wiadomości możesz napisać parę słów o sobie – dlaczego to Ty powinieneś dostać tę pracę 😁
Przed wysłaniem formularza, zaznacz odpowiednie zgody i już! Czekaj na kontakt rekrutera. 

Poniżej znajduje się formularz aplikacyjny. Wypełnij go i załącz plik z CV z aktualnymi klauzulami dot. przetwarzania danych (ich treść znajdziesz na dole strony, przed przyciskiem “Wyślij”, lub tutaj). W tytule wiadomości wpisz, że poszukujesz pracy, a na koniec zaznacz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, by zebrać, jak najwięcej informacji o Twoich preferencjach i kompetencjach zawodowych – powiesz nam wtedy, jakiej pracy szukasz. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną, przygotuj się na kilka pytań dotyczących Twojej niepełnosprawności. Nie pytamy z ciekawości! Chcemy, w jak największym stopniu dopasować ofertę pracy również do Twoich fizycznych możliwości. 

 

Imię i nazwisko* (wymagane)

Twój e-mail* (wymagane)

Stopień niepełnosprawności (wymagane)

Temat*

Treść wiadomości*

Załaduj plik CV*