Miss Wheelchair’re training

Opublikowane przez Redakcja TASMAN w dniu

AGENCJA ZATRUDNIENIA SOD-JANISZEWSKI, PROJEKT „TASMAN BY SOD” – BLOG

Miss Wheelchair’re training

Środowy dzień dla ekipy Tasmana był bardzo intensywny, ale i pełen wrażeń!
Początkowo udział w seminarium organizowanym przez Integrację i ZUS (o tym, jak wyglądało to seminarium tutaj), a później wjazd na Arenę, gdzie przez cały tydzień najpiękniejsze kobiety na wózkach z całego świata ćwiczyły przed ważnym dniem – wyborami Miss Wheelchair World!
Nie możemy doczekać się tego wspaniałego konkursu! A odbędzie się on już jutro – 7. października!

Wracając jednak, podczas naszej obecności na warsztatach, oczarowała nas energia dziewczyn! Pomimo dużego zmęczenia, w każde powtórzenie choreografii dziewczyny wkładały maksymalnie dużo!

Udało nam się porozmawiać z niektórymi kandydatkami! Okazało się, że nawet francuski język nie jest przeszkodą, kiedy połączy się go z odrobiną angielskiego 😉

Gdy zastałyśmy nasze misski, trenowały swój układ przygotowany na wybory! Naprawdę będzie na co patrzeć 🙂 i muzyka również bardzo przyjemna dla ucha!

Po ciężkich treningach pozostało jeszcze dopasować sukienki na wystąpienie. Myślę, że efekt zaskoczy nas wszystkich! 😉

Zmęczone po wszystkim dziewczyny wróciły do hotelu, gdzie zgodnie z prośbą trenerek podczas jedzenia, odpoczywania, a nawet spania mają powtarzać układ!
Czy też sądzicie, że będą wspaniale przygotowane???

Ależ my się cieszymy, że możemy wpierać dziewczyny w takim przedsięwzięciu! SOD-Janiszewski i Tasman są naprawdę dumni!!!


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *