Dni Integracji w Gostyninie 29.09.2017 r.

Opublikowane przez Redakcja TASMAN w dniu

AGENCJA ZATRUDNIENIA SOD-JANISZEWSKI, PROJEKT „TASMAN BY SOD” – BLOG

Dni Integracji w Gostyninie 29.09.2017 r.

W zeszły piątek ekipa Tasmanowo-SODowa wyruszyła do Gostynina, by podyskutować o problemach osób z niepełnosprawnością. Podczas spotkania dużo mówiło się o różnego rodzaju formach wsparcia, o ośrodkach sprawujących opiekę dla osób z różnymi dysfunkcjami. Prelegenci przedstawiali swoje poczynania, pokazywali, w jaki sposób chcą pomagać potrzebującym.

Po kilku godzinach przemówień, nadeszła kolej Szefuńcia, by opowiedział o naszych działaniach.

Opowiedział o tym, że bez względu na orzeczony stopień niepełnosprawności KAŻDY może pracować. W obecnym świecie technologii nawet w łóżku można być wartościowym pracownikiem. Paweł Janiszewski nie zapomniał oprzeć się na ustawie o rehabilitacji zawodowej, która reguluje możliwości zatrudnienia osób z niepełnosprawnością. Zostało również podkreślone, że w odróżnieniu od pozostałych prelegentów, nasza działalność jest opłacana z własnego budżetu.

SOD-Janiszewski to przedsiębiorca, któremu zależy na tym, by zmniejszyć wydatki samorządów na opiekę społeczną, i zwiększyć liczbę osób pracujących wśród osób z niepełnosprawnością.

Wystąpienie zostało odebrane pozytywnie.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na Powiatowe Dni Integracji. Po owocnym spotkaniu, pragniemy dołożyć swoją cegiełkę do procesu usamodzielniania osób z niepełnosprawnością w powiecie Gostynińskim.

P.S. Tasman ma już swoje wizytówki! 🙂


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *