SOD-Janiszewski to doświadczony specjalista w szukaniu najlepszych rozwiązań dla firm, jeśli chodzi o wpłaty obowiązkowe na PFRON.

Od ponad 14-lat wspieramy przedsiębiorców w optymalizacji zatrudnienia i wydatków firmy z tytułu niezatrudniania osób z orzeczoną niepełnosprawnością.

Nasze usługi obejmują dwa obszary: doradztwa – wybadania, czego firma potrzebuje, oraz realizacji zaproponowanego rozwiązania (począwszy od załatwiania dokumentów, poprzez rekrutację pracowników, na gwarantowanej opiece nad pracownikami w trakcie trwania zatrudnienia, kończąc). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu bez obaw możemy zagwarantować naszą skuteczność.

Odpowiedzialność i bezwzględna uczciwość w stosunku do firm, partnerów oraz pracowników, których zatrudniają nasi klienci, to jedne z naszych głównych zasad.

Na chwilę obecną nawiązaliśmy owocną współpracę z ponad 60 firmami, dzięki czemu w ciągu ostatnich trzech lat możliwe było zatrudnienie ponad 250 pracowników z różnymi schorzeniami.

Od 2017 roku prowadzimy również Agencję Zatrudnienia SOD-Janiszewski (nr 17265), znaną pod nazwą Tasman by SOD, która specjalizuje się w rekrutacji osób z niepełnosprawnością, a dodatkowo promuje wizerunek osoby z niepełnosprawnością jako takiej, która jest wartościowym, odpowiedzialnym pracownikiem, osobą z humorem i dystansem do siebie.

Podejmujemy kroki, które są odpowiedzią na dostrzegane potrzeby, wynikające z wymagań stawianych przez dzisiejszy rynek. Jesteśmy również oficjalnym partnerem Wyborów Miss na Wózku, organizowanych przez Fundację Jedyna Taka, gdzie wspieramy ideę piękna bez barier.