Postaw na Tasmana,

a Twoja firma na tym zyska!

 

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Tasman wie, jak zyskać oszczędności oraz wykwalifikowanych pracowników dla Twojej firmy.
Rzecz przedstawia się następująco: jeśli nie spełniasz wskaźnika zatrudnienia (6%) pracowników z niepełnosprawnością, zobowiązany jesteś do wpłat na PFRON oraz do opłacenia od tego podatku.

Jeśli go spełniasz, masz wykwalifikowanych pracowników, na których możesz uzyskać dofinansowanie, jesteś zwolniony z wpłat na PFRON, dzięki czemu oszczędzasz nawet do kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie, a do tego Twoja firma uchodzi za firmę odpowiedzialną społecznie.

Tasman, jako postać z 14-letnim doświadczeniem, zapewni Twojej firmie kompleksową obsługę - poczynając od przygotowania wniosków i dokumentacji do PFRON, na dostarczeniu wyspecjalizowanych pracowników z niepełnosprawnością do Twojego przedsiębiorstwa kończąc.

 

Chcesz:
→ zawiesić wpłaty na PFRON,
→ uzyskać dofinansowanie,
→ zdobyć kompetentnego pracownika?

Skontaktuj się z Tasmanem

Chcesz wiedzieć więcej na temat dofinansowań i możliwych oszczędności? Kliknij tutaj.

 

 

 

Skorzystaj z wyjątkowej usługi Tasmana!
Tym znakiem mogą się pochwalić nieliczni.

Tasman to znak - znak, który potwierdza dostępność i przyjazność przestrzeni dla osób z indywidualnymi potrzebami, tj. osób z niepełnosprawnością, osób starszych, matek z dziećmi w wózkach, osób z ograniczoną mobilnością (np. złamana noga).

Znak Tasmana to informacja dla klienta, że w danym miejscu może liczyć na kompleksową obsługę - np. pomoc w zrobieniu zakupów, możliwość wejścia do budynku (dla osób z ograniczoną mobilnością), obecność asystenta, tłumacza, itp. Znak może widnieć przed wejściem do lokalu, na stronach internetowych czy portalach społecznościowych.
Dlaczego to takie ważne?
Nasze społeczeństwo starzeje się. Pod koniec 2013 r. liczba osób w wieku 65 lat i więcej wynosiła 5,7 mln. Długość życia wydłuża się, dlatego też osób w tej kategorii wiekowej będzie przybywać. Wśród osób starszych aż 2 mln osób (dane na 2011 r) to osoby niepełnosprawne. Osób z niepełnosprawnością poniżej 65 roku życia w Polsce jest ok. 2,7 mln.
Jak można łatwo policzyć, osoby te tworzą sporą grupę, która robi zakupy, remonty, korzysta z różnego rodzaju usług, posiada konto w banku, pracuje, wydaje pieniądze - w skrócie - stanowi klientelę.

Pokazanie ludziom, że bez najmniejszego problemu mogą skorzystać z Twoich usług, pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy. Bądź odpowiedzialny społecznie!

Przedsiębiorco, zmiany w strukturach społeczeństwa zachodzą i są nieuniknione. Już teraz możesz wyjść im naprzeciw, by przynieść korzyść zarówno swojej firmie, jak i Twoim klientom.

 

 

Jeśli chcesz, by Twoja firma:
→ była dostępna dla szerszej klienteli,
→ była firmą odpowiedzialną społecznie,
→ dopasowała się do nadchodzących czasów,

Skontaktuj się z Tasmanem

 

 

Tasman zadba o Twoje pieniądze i wizerunek, oferując kompleksową obsługę związaną z zatrudnieniem osób z niepełnosprawnością.