Giełda Pracy – relacja

Opublikowane przez Katarzyna Kozioł w dniu

AGENCJA ZATRUDNIENIA SOD-JANISZEWSKI, PROJEKT „TASMAN BY SOD” – BLOG

Giełda Pracy – relacja

Monika i Kasia 🙂

Ubiegły wtorek w Agencji Pracy SOD-JANISZEWSKI z projektem „Tasman by SOD”, minął pod znakiem giełdy pracy dla osób z niepełnosprawnością, która odbyła się w urzędzie Marszałkowskim w godzinach 10:00-14:00.

Dziewczyny z zespołu HR-owego i marketingowego: Sandra oraz Monika i ja (Kasia) byłyśmy do Waszej dyspozycji. Odpowiadałyśmy na nurtujące Was pytania oraz przybliżałyśmy ideę przyświecającą naszej firmie. Mimo małych problemów technicznych, na które niestety nie miałyśmy wpływu, zainteresowanych było naprawdę sporo. Zebrałyśmy sporo CV do przekazania naszym rekruterom, którzy w najbliższym czasie będą szukać dla zainteresowanych odpowiedniej pracy w naszej bazie. Kto u nas był, niech ma się na baczności! Może już jutro okaże się, że mamy dla Ciebie pracę 😉

Sandra z HR 😉

Również i my, bogatsi o nowe doświadczenia, dzięki Wam możemy rozwijać się, za co jesteśmy wdzięczni. Oby każde kolejne spotkanie było równie owocne!

Mamy nadzieję, że wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Jednakże, jeśli nadal interesują Cię jakieś kwestie – śmiało pisz! Z chęcią pomożemy. A tymczasem, do zobaczenia!

Niespodziewany gość 😉 Córeczka Kasi 😉
Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *