Agencja Zatrudnienia SOD-Janiszewski

w ramach projektu „TASMAN by SOD” poszukuje 

specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego

Miejsce pracy: Janki / k. Warszawy

Praca również dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Interesuje Cię e-commerce? Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego? To ogłoszenie może Ci się spodobać!

 

Obowiązki:

  • prowadzenie sklepu internetowego: aktualizacja opisów produktów, wprowadzanie nowych produktów do sklepu, itp.,
  • kontakt z klientem,
  • koordynowanie procesu związanego ze sprzedażą internetową,
  • kompletowanie wysyłek kurierskich.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • biegła umiejętność obsługi komputera,
  • chęć do pracy,
  • umiejętności komunikatywne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie na początek: 2250 brutto (okres próbny), po okresie próbnym do ustalenia z pracodawcą.

Zainteresowany? Wyślij swoje CV z dopiskiem ‘’do sklepu internetowego’’ na adres tasman@sod-janiszewski.pl, dzwoń pod 661 661 275 lub 667 137 135. Możesz też wysłać swoje CV za pomocą naszego formularza aplikacyjnego, wystarczy kliknąć aplikuj

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

 

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD –Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z  art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),

TAK/NIE

oraz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

TAK/NIE

Agencja zatrudnienia (nr licencji 17265)